SSI

2. vlna pandémie Covid 19 z pohľadu agentúry

Prvá vlna pandémie koronavíru všetkých prekvapila a donútila nás začať rozmýšľať inak nad zdravím aj prácou. U nás v Sales House sme v prvom rade začali rozmýšľať nad bezpečnosťou zamestnancov. To sme sa snažili skĺbiť so záväzkami, ktoré máme voči klientom a zabezpečili sme, čo najbezproblémovejší priebeh projektov. 

 

Konkrétne kroky, ktoré sme urobili na ochranu zamestnancov boli napríklad nariadenie práce z domu u zamestnancov, ktorí pracujú v pražskej a bratislavskej kancelárii, zabezpečenie ochranných prostriedkov pre zamestnancov v teréne a každodenné monitorovanie terénu pomocou online meetingov s našimi regionálnymi supervízormi. 

 

Druhá vlna pandémie sa od prvej líši a to tým, že situácie už poznáme, poučili sme sa z nej a pokračujeme v dobre zabehnutých opatreniach. Zamestnanci kancelárií sa po letnom uvoľnení vrátili na home office. Naďalej monitorujeme terén pomocou online meetingov a cez náš systém SalesApp zaznamenávame stav pracovníkov, teda či sú covid 19 pozitívni, v karanténe kvôli stretnutiu s covid 19 pozitívnym človekom alebo či je predajňa zatvorená z dôvodu karantény. Samozrejmosťou je denný COVID 19 report, kde sledujeme každý problém z terénu. 

 

Prístup ľudí k práci sa v druhej vlne zmenil. Zatiaľ, čo počas prvej vlny vládol medzi ľuďmi strach z neznámeho a odísť z domu si vyžadovalo istú dávku odhodlania a lojálnosti, v druhej vlne pandémie sa naši zamestnanci snažia zostať zdraví, aby mohli v práci bez problémov pokračovať. Patrí im veľká vďaka za to, že nastavené procesy fungujú a my ako veľký tím môžeme klientom zabezpečovať servis v najlepšej možnej miere. 


Viac o prvej vlne pandémie koronavíru z nášho pohľadu sa dozviete v tomto článku: http://www.saleshouse.eu/blog/ako-chranime-nasich-zamestnancov?strana=2

poslední novinky

PF 2021
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021 :)  
01.01.2021 | Novinky
Italmarket vystavenie
Inšpirácia v Metro SK
Vianoce sú za nami, ale Silvester pred nami! 
28.12.2020 | Novinky
Poděkování za důvěru
Rok 2020 pomalu končí a my jsme rozeslali poděkování za důvěru našim klientům.
16.12.2020 | Novinky