SSI

Kooperácia Sony a Sales House

Spoluprácu s naším klientom Sony sme zahájili 1. apríla v roku 2018. Odvtedy sú to už viac ako dva roky, počas ktorých sa nám v rámci Českej a Slovenskej republiky podarilo vybudovať stabilný tím promotérov, FSA a FSS, zorganizovať niekoľko strategických školení, úspešne zvládnuť TOP sezóny a v neposlednom rade obhájiť spoluprácu na ďalšie dva roky.

 

Začiatky spolupráce boli najmä o nastavení procesov, reportingu a zostavenia správnych tímov ľudí. Museli sme obsadiť niekoľko pozícií v rámci trojúrovňovej štruktúry a zaškoliť nových zamestnancov do portfólia nášho klienta. Všetci sú absolútni odborníci v rámci kategórií televízorov, sluchátok a soundbarov, takže Vám kvalifikovane podaria a dokonca pomôžu aj s inštaláciou.

 

Skúška ohňom bolo pre nás samozrejme obdobie pandémie a tzv. “lockdownu”. Napriek všetkému sme to zvládli a promotéri aj náš obchodný tím zostali lojálni a pripravení pri prvej príležitosti nastúpiť do práce.

promo
promotion
promo
marketing
marketing
promo

poslední novinky

2. vlna pandémie Covid 19 z pohľadu agentúry
Prvá vlna pandémie koronavíru všetkých prekvapila a donútila nás začať rozmýšľať inak nad zdravím aj prácou.   
06.11.2020 | Blog
Bonus pro OSVČ a DPP/DPČ
Bonus pro OSVČ a DPP/DPČ od 5.10.2020 do 4.11.2020 pro COVID19 2. vlna 2020 je tu.  
22.10.2020 | Blog
Sampling #To nam funguje
Čo je sampling vzoriek? Na prvý pohľad nejde o nič komplikované, ale keď nezabudnete na niekoľko vychytávok, je možné ním dosiahnuť zaujímavé výsledky.   
14.10.2020 | Blog