SSI

Náš projekt #To Nam Funguje

Sales House prichádza s #ToNamFunguje

Som Hana Fábry, SPOLUMAJITEĽKA A NEW BUSINESS MANAGER v spoločnosti

Sales House CZ&SK s.r.o., ktorá patrí medzi lídrov sales promotion už 27 rokov a pomáha značkám všade tam, kde ich zákazníci nakupujú. Ja sama som v agentúre už 20 rokov a vedenie field marketingových tímov ma stále baví. Mojim úspechom sú zisky našich klientov a z mnohých sa teším už viac ako 10 rokov. 

 

Náš príbeh

Začína v roku 1993, kedy vznikla pod značkou PPD prvá profesionálna sales-promotion agentúra na slovenskom trhu. Zakladateľmi boli 2 nemecké spoločnosti, ktoré priniesli ako prvé know how v tejto oblasti na náš trh. Okrem Slovenska značka PPD pôsobila aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a pobaltských krajinách.

Juraj Fábry, súčasný spolumajiteľ, prišiel do spoločnosti v roku 1996 a spolu so mnou stojí na jej čele už viac ako 23 rokov. Na česko-slovenskom trhu pôsobíme ako spoločnosť pod značkou SALES HOUSE od roku 2012, kedy prišlo k rebrandingu značky PPD. Naše nosné aktivity predstavujú 3 piliere: SALES, PROMOTION a IT RIEŠENIA pre našich fieldmarketingových klientov a ich aktivity.

Sme spoločnosť agentúrneho zamestnávania a našou stratégiou sú ľudia, ktorí pre nás pracujú. Sme tím, ktorý na sebe neustále pracuje. Chceme byť vždy o krok vpred a hovoriť tak do vývoja trhu sales promotion.  Našou víziou je byť inšpiratívni a zakladáme si na vysokej profesionalite, otvorenosti a partnerstve 

 

#ToNamFunguje

Na základe našej vízie sme sa rozhodli, spolu s kolegami, že sa podelíme so skúsenosťami a odovzdáme ich ďalej. Tento projekt sme nazvali #ToNamFunguje alebo #TNF a jeho prostredníctvom sa Vám pokúsime odovzdať naše know how, vychytávky, ktoré sme získali rokmi praxe. Pôjde o videovizitky, v ktorých prepojíme jeden nástroj sales promotion a osobnosť našej značky Sales House, môjho kolegu alebo kolegyňu, ktorí dané projekty realizovali a majú bohaté zdroje informácií. 

 

O čom to celé je

Postupne sa dostaneme cez všetky nástroje podlinkovej komunikácie, od klasických marketingových nástrojov ako je instore promotion, cez rôzne outdorové aktivity, až po komplexnejšie riešenia predajných tímov formou outsourcingu. 

 

Budem úprimne rada, ak vám náš prístup a vychytávky #ToNamFunguje pomôžu pri Vašom plánovaní. Chcely by ste sa dozvedieť o konkrétnej službe? Kontaktujte nás správou alebo pomocou komentáru a povedzte nám, ktoré z nástrojov Vás osobne zaujímajú. skúsenosti a cenné informácie máme z celého portfólia BTL služieb.

 

 #ToNamFunguje

 

Last news

Sampling #To nam funguje
What is sampling? At first glance, this is not complicated, but if you do not forget a few tweaks, it is possible to achieve interesting results.
14.10.2020 | Blog
promo
Cooperation SONY and Sales House
In April of this year, we defended and confirmed our cooperation for the next period. You will meet our SONY team at all strategic electrical stores throughout the Czech Republic and Slovakia.
12.10.2020 | Blog
TENDER a sales promotion
Kedy osloviť sales promotion agentúru? čo všetko by malo obsahovať dobré zadanie? Ako sa na zadanie pozeráme my v agentúre? Odpovede nájdete v nasledujúcej úvahe.
01.10.2020 | Blog