SSI
O nás

prodej máme v krvi již 25 let

Historie SALES HOUSE sahá do roku 1993.

 

Německé společnosti PPD Marketing Services GmbH a PPD Sales Services GmbH (dnes CPM Germany) tehdy založili agenturu PPD Marketing Services na Slovensku a v dalších 6 zemích střední Evropy. Přinesli tak na trh první mezinárodní know-how a zkušenosti z oblasti sales-promotion jako i principy mezinárodní spolupráce v tomto regionu na sales-promotion projektech.

 

Základní postupy a procesy, které jsme tehdy adaptovali na podmínky lokálního trhu, v podstatě přetrvávají dodnes. Vstup skupiny CPM do PPD Německo v roce 1997 přinesl další rozšíření a pokrytí prakticky celé Evropy. Toto unikátní seskupení umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat panevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

 

Zvlášť důležité je vnímání česko-slovenské spolupráce. Blízkost obou trhů vytváří nutné předpoklady pro úzkou spolupráci agentur na česko-slovenském území respektující přitom lokální specifika.

 

SALES HOUSE stojí na pevných základech, které tvoří naši lidé s dlouhodobými zkušenostmi v podlinkové komunikaci s aktivním propojením na mezinárodní trh prostřednictvím SSI Network.

 

Juraj Fábry 

jednatel SALES HOUSE s.r.o.

Česká a Slovenská republika

Panevropské principy

Základní postupy a procesy, které jsme tehdy adaptovali na podmínky lokálního trhu, v podstatě přetrvávají dodnes. Vstup skupiny CPM do PPD Německo v roce 1997 přinesl další rozšíření a pokrytí prakticky celé Evropy. Toto unikátní seskupení umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat panevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

Základní postupy a procesy

které jsme tehdy adaptovaly na podmínky lokálního trhu, v podstatě přetrvávají dodnes. Vstup skupiny CPM do PPD Německo v roce 1997 přineslo další rozšíření a pokrytí prakticky celé Evropy. Toto unikátní seskupení umožňovalo našim mezinárodním klientům realizovat celoevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy. Zvláště důležité je vnímání česko-slovenského spolupráce. Blízkost obou trzích vytváří nezbytné předpoklady pro úzkou spolupráci mezi agenturou na česko-slovenském území respektující přitom lokální specifika.

Přímý tah na branku

V roce 2009 jsme začali působit na česko-slovenském trhu pod názvem SALES HOUSE. Vytvořením společného SALES HOUSE jsme se chtěli jasně identifikovat jako československý partner bez pomlčky, jako jeden hráč na tomto trhu, který má přímý tah na branku, naslouchá požadavkům klientů a denně je jim k dispozici při řešení jejich požadavků.

Načítavam ...

Sales House stojí na pevných základech,
které tvoří naši lidé s dlouhodobými zkušenostmi v podlinkové komunikaci.

 

Vybrané reference

Jeden krát vidět je více než tisíc krát slyšet. Podívejte se na
některé z našich úspěšných projektů.

SSI Info

SALES HOUSE posunul mezinárodní spolupráci na novou úroveň. V srpnu 2016 se stal akcionářem silného evropského sdružení sales-promotion agentur SALES SERVICES INTERNATIONAL.

Na český a slovenský trh se tak SALES HOUSE rozhodl přinést nové inovativní mezinárodní know how a zkušenosti z oblasti sales-promotion jakož i efektivnější principy mezinárodní spolupráce v tomto regionu na sales-promotion projektech. Dlouholetou (1993) spolupráci se sítí CPM střídá za nové unikátní seskupení, které umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat panevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

SALES SERVICES INTERNATIONAL – silné evropské sdružení

SSI je unikátní brána do Evropy na poli marketingových služeb pro celoevropské kampaně a programy. Každý člen má rozsáhlé zkušenosti v tomto náročném podnikání s ohledem na specifika a znalosti lokálního trhu, spotřebitele, cílové skupiny, kultury a zvyklostí. Celá Evropa pod jednotnou taktovkou a přitom přístup na míru. To je síla SSI.

Hlavní předmět podnikání SSI

Hlavním předmětem podnikání SSI je below the line komunikace, prodej a merchandisingové služby se zaměřením na místo prodeje: face to face komunikace, flexibilní prodejní týmy pro strategické a taktické aktivity, regálový servis, audit, mystery shopping, distribuce a instalace POSM, spotřebitelské koncepty, věrnostní kluby a eventy. Členové SSI pracují v celé řadě odvětví, od rychloobrátkového zboží, po alkoholické nápoje, k finančním službám, až po telekomunikace.

Přidaná hodnota

Členové SSI jsou absolutní experti, kteří realizují své projekty s konzistencí, a které jsou šité na míru pro své domácí trhy. Pracují samostatně, ale spolupracují se svými kolegy v rámci SSI finančně co nejefektivnějším způsobem. Navzájem sdílejí osvědčené postupy a spojují své síly na vývoj nových služeb. SSI poskytuje záruku na špičkovou kvalitu, výkonnost a vyvíjí míru opatření, aby jejich zákazníci v celé Evropě zvýšily svou konkurenceschopnost a svůj podíl na trhu.

 

SSI (www.ssinetwork.com), s hlavním sídlem v Curychu ve Švýcarsku, má aktuálně 21 asociovaných členů, kteří operují v 24 zemích Evropy.