SSI
O nás

prodej máme v krvi již 28 let

Náš příběh začal v roce 1993.

 

Pod značkou PPD tehdy vznikla první profesionální sales-promotion agentura na slovenském trhu. Zakladatelé byli 2 německé společnosti, které přinesly jako první know how v této oblasti na náš trh. Kromě Slovenska značka PPD působila i v České republice, Polsku, Maďarsku a pobaltských zemích.

 

Já jsem přišel do společnosti v roce 1996 a spolu s manželkou a spolumajitelkou Hanou stojím na jejím čele již více než 23 let.

 

Na česko-slovenském trhu působí společnost pod značkou SALES HOUSE od roku 2012, kdy došlo k rebrandingu značky PPD. Naše nosné aktivity představují 3 pilíře: SALES, PROMOTION a DATA pro naše fieldmarketingových klienty a jejich aktivity.

 

SALES HOUSE stojí již 28 let na špici sales promotion agentur v celém československém regionu s aktivním predpojením na mezinárodní trh prostřednictvím skupiny SSI Network.

 

 

Juraj Fábry 

jednatel SALES HOUSE

Česká a Slovenská republika

Vize - Hodnoty - Strategie

Jsme agentura rodinného typu. Naše strategie jsou lidé, kteří pro nás pracují. Jsme tým, který na sobě neustále pracuje. Chceme být vždy o krok vpřed a chceme mluvit do vývoje sales promotion. Obklopujeme se lidmi s vášní pro to, co děláme. Naše firemní kultura, rozvoj talentu a potenciálu se následně stává naší přirozenou součástí. Protože Sales House je Smart & Human.

Československý princip

Zvláště důležitě vnímáme česko-slovenskou spolupráci. Mnozí z nás se ještě narodili a žili v Československu. Blízkost obou trhů spojuje bohatá historie a ekonomický vývoj. Toto blízkominulé propojení definuje nutné předpoklady na úzkou spolupráci na česko-slovenském území dodržením lokálních specifik. Sales House je pro efektivní kontakt se zákazníkem v tomto regionu ideálním řešením.

PanEvropský řešení

Vstup Sales House do skupiny SSI Network v roce 2016 přinesl pokrytí po celé Evropě. Toto unikátní seskupení umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat celoevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

 

Načítavam ...

Sales House stojí na pevných základech,
které tvoří naši lidé s dlouhodobými zkušenostmi v podlinkové komunikaci.

 

Vybrané reference

Jeden krát vidět je více než tisíc krát slyšet.

Podívejte se na některé z našich úspěšných projektů.

SSI Info

SALES HOUSE posunul mezinárodní spolupráci na novou úroveň. V srpnu 2016 se stal akcionářem silného evropského sdružení sales-promotion agentur SALES SERVICES INTERNATIONAL.

Na český a slovenský trh se tak SALES HOUSE rozhodl přinést nové inovativní mezinárodní know how a zkušenosti z oblasti sales-promotion jakož i efektivnější principy mezinárodní spolupráce v tomto regionu na sales-promotion projektech. Dlouholetou (1993) spolupráci se sítí CPM střídá za nové unikátní seskupení, které umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat panevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

SALES SERVICES INTERNATIONAL – silné evropské sdružení

SSI je unikátní brána do Evropy na poli marketingových služeb pro celoevropské kampaně a programy. Každý člen má rozsáhlé zkušenosti v tomto náročném podnikání s ohledem na specifika a znalosti lokálního trhu, spotřebitele, cílové skupiny, kultury a zvyklostí. Celá Evropa pod jednotnou taktovkou a přitom přístup na míru. To je síla SSI.

Hlavní předmět podnikání SSI

Hlavním předmětem podnikání SSI je below the line komunikace, prodej a merchandisingové služby se zaměřením na místo prodeje: face to face komunikace, flexibilní prodejní týmy pro strategické a taktické aktivity, regálový servis, audit, mystery shopping, distribuce a instalace POSM, spotřebitelské koncepty, věrnostní kluby a eventy. Členové SSI pracují v celé řadě odvětví, od rychloobrátkového zboží, po alkoholické nápoje, k finančním službám, až po telekomunikace.

Přidaná hodnota

Členové SSI jsou absolutní experti, kteří realizují své projekty s konzistencí, a které jsou šité na míru pro své domácí trhy. Pracují samostatně, ale spolupracují se svými kolegy v rámci SSI finančně co nejefektivnějším způsobem. Navzájem sdílejí osvědčené postupy a spojují své síly na vývoj nových služeb. SSI poskytuje záruku na špičkovou kvalitu, výkonnost a vyvíjí míru opatření, aby jejich zákazníci v celé Evropě zvýšily svou konkurenceschopnost a svůj podíl na trhu.

 

SSI (www.ssinetwork.com), s hlavním sídlem v Amsterdamu v Nizozemsku, má aktuálně 21 asociovaných členů, kteří operují v 24 zemích Evropy.