SSI

MYSTERY SHOPPING SE SALES HOUSE

Mystery shopping patří mezi známé a často používané výzkumy trhu, pomocí kterých lze zjistit informace o produktech a službách, ať už vlastních nebo konkurenčních. Mystery shopper je tzv. tajný zákazník, který v terénu zjišťuje konkrétní a předem dané informace. V Sales House máme v databázi hodně field marketérů, kteří dané zadání realizují, protože znají dokonale rodný region.

 

Tento výzkum je možné aplikovat téměř na cokoliv, co najdeme v regálech obchodů, ale i na jakoukoliv službu, kterou považujeme za potřebnou zkontrolovat. U nás v Sales House máme zkušeností s realizací více druhů mystery shoppingu. Zkoumali jsme vystavení potravin, technologií, ale i alkoholu. Zkušenosti máme is mystery shopping v různých typech služeb, kde jde kromě vystavení produktu zejména o způsob komunikace, představení a servírování značek našich klientů koncovému spotřebiteli.

 

Mezi zajímavé druhy mystery shoppingu patří i "mystery drinking". Tento způsob výzkumu trhu se nejčastěji uplatňuje v segmentu HORECA. Náš field marketér přijde do vybraného podniku a může pro vás zkontrolovat 10' vizibilitu, distribution range - zastoupení vašich značek a značek konkurence v podniku, vystavené POS materiály vaší firmy i konkurence, menu, speciální extra menu a hlavně zkontrolovat kvalitu podávaného nápoje vaší značky.

 

Pokud jste výrobce piva nebo jiného specificky podávaného nápoje, tak vás jistě zajímá, jestli je podáváno ve správné a vychlazené sklenice, je čepované na jeden zátah, má správnou teplotu a samozřejmě správnou míru. A samozřejmě, zda je výčepní zařízení udržováno v dokonalém hygienickém stavu.
Pokud se vaše výrobky uplatňují především jako základní součást drinků, tak pro vás zkontrolujeme, zda je pro servírování drinku použita správná sklenice a dostatek ledu, alkoholický nápoj je správně odměřen, a je použít čerstvý soft drink.

 

V brzké době pocovidové vám tento “mystery drinking” pomůže rychle zjistit, jak si na tom stojí podniky v regionech. Nemůžete vy a vaši obchodní zástupci osobně navštívit všechny podniky ve vaší databázi? My vám pomůžeme! V Sales House máme mnoho zkušeností s touto službou. Náš tým vám umí nabídnout vhodnou aplikaci na sběr dat z terénu, kterou můžete sledovat 24/7, případně umíme zajistit používání vaší aplikace, pokud jí disponujete. Pokud nemáte zkušenosti s mystery shoppingem nebo drinkingem, rádi vám poradíme ve všech oblastech, abychom spolu dosáhli požadované výsledky.

mystery promotion
promo mystery

poslední novinky

Online vychytávky
Ještě v nedávné době, pro mladší ročníky bohužel již v minulém století, jsme hodně kancelářských úkonů dělali ručně.
30.03.2021 | Blog
Sales House Group 3 pilíře pokroku
3 jsou také základní pilíře agentury Sales House, které se za více než čtvrtstoletí svého působení vyprofilovaly a tvoří pevný trojúhelník komplexnosti řešení.  
28.03.2021 | Novinky
Online školení #To Nam Funguje
V uplynulém období pro nás bylo samozřejmostí, že se naše pracovní setkání s klienty nebo s kolegy odehrávalo minimálně v 90% tváří v tvář. Nejinak tomu bylo i v případě hromadných školení.....
10.03.2021 | Blog