SSI

Retrix HOUSE: KDO JSME A PROČ jsme přišli?

Ahoj! Jak se máte?

Máme se docela dobře. Těšíme se na nové výzvy a lidi, které při tom poznáme. Jsme připraveni na cokoliv (smích).

 

Úvodem byste nám mohli říct, co je to Retrix House?

Retrix House je moderní technologická platforma s přidanou hodnotou. Přinášíme komplexní IT řešení retailových aktivit a efektivní nástroje řízení obchodních procesů přímo z trhu. Našim mottem je Nebuďme zaneprázdněni - buďme efektivní a přesně takové řešení chceme přinášet klientům.

Jsme členem skupiny SALES HOUSE GROUP, která již více než 27 let udává trendy v sales promotion. Stojíme za vznikem unikátní datové expertízy, která čerpá ze synergie našich tří hlavních pilířů SALES - PROMO - DATA.

 

To jsou odvážné tvrzení. Proč si myslíte, že to dokážete?

To vše dokážeme díky fungování našeho vlastního CRM systému v kombinaci s využitím moderních BI nástrojů. Máme bohaté zkušenosti z projektů pro klienty z celého spektra retailu a i díky tomu máme náskok.

Rozumíme fungování lokálního trhu a současně máme i mezinárodní přesah.

Zásluhou toho se umíme přizpůsobit jakýmkoli zadáním a víme pružně reagovat na požadavky všeho druhu. Výsledkem je komplexní řešení na míru.

 

Má Retrix House nějakou vizi?

Chceme být na prvním místě preferovaných dodavatelů v oblastech Sales, Promo a Data na českém a slovenském retailovém trhu. Děláme vše proto, aby firmy co nejlépe rozuměli svým datům a díky tomu se posouvaly vpřed.

 

Zní to super. Jak to celé začalo? Kdy jste dostali nápad, že by to mohlo fungovat?

Retrix House vznikl v roce 2013 jako expertní skupina společnosti SALES HOUSE, která pracovala na vývoji nového CRM systému. Ten pod názvem SalesApp funguje úspěšně dodnes.

Od počátku našeho fungování navazujeme na téměř třiceti letou zkušenost s českým a slovenským trhem, zejména v oblasti retailu, maloobchodních sítí, merchandisingu, promo aktivit, auditů, řízení obchodních zástupců a s tím spojených procesů. I díky tomu se považujeme za spolehlivého partnera v oblasti retailu.

 

Kdo je to Retrix House? S kým máme tu čest?

Hlavními členy týmu je David Kalus CEO & CIO, Jan Janyš CEO & CTO a Juraj Fábry Strategy Director CZ & SK.

 

Kdo jsou tito lidé?

David Kalus má za sebou 13 let zkušeností v IT. Zpracuje pro vás jakýkoliv technický projekt a pomůže vám s jeho nastavením i komplexností tak, aby perfektně zapadl do vašeho CRM systému.

Pro Davida jsou data, technologie a inovace vášní. Sám říká, že má to štěstí, že každý projekt, na kterém pracoval ho posunul o něco dál. S chutí přijímá nové výzvy, které jsou spojeny s vývojem technologií. Rád přichází s novými řešeními a naplňuje ho vědomí, že svou prací přináší zjednodušení byznysu ostatním.

 

Jan nebo Honza Janyš působí v oboru IT již 11 let. Baví ho různorodost jeho práce a také všechny na první pohled nesplnitelné výzvy ze strany kolegů a klientů. Podle jeho slov ho právě ty posouvají profesně dál a díky nim může své zkušenosti uplatnit v dlouhodobých projektech.

Honza se zásluhou postupu posunul z pozice asistenta, přes projektového manažera na Sales oddělení, až po pozici datového analytika. Má unikátní pohled na data a díky tomu dokáže fundovaně poradit s jejich sběrem či analýzou prostřednictvím našeho CRM systému a BI nástrojů.

 

Juraj Fábry se v retailu pohybuje již od roku 1996. První zkušenosti s IT nabyl na Basicu a Pascale. Vše, co dělá se snaží neustále zjednodušovat procesy. Baví ho zejména strategie a nové technologie, které implementuje do fungování týmů. Sám o sobě tvrdí, že rád přijímá nové výzvy a hledá odpovědi na dosud nezodpovězené otázky.

 

Tým Retrix House doplňují ještě Zuzana Čelková a David Čisár z pozice IT manažerů.

 

Vypadá to tak, že tato parta si bude rozumět. Máte misi, která vás spojuje?

Chceme být vaším "HUMAN & SMART" inovátorem pro oblast práce s lidskými zdroji a budováním značky. Naší ambicí je vám - všem, co děláme - přinášet pozitivní zkušenost v podobě expertního přístupu a dobrého vztahu založeném na lidskosti.

 

Chcete ještě něco dodat na závěr?

Jsme vděční a nadšení, že máme příležitost přijít na trh s našimi dlouholetými zkušenostmi a zároveň s novými nápady. Vážíme si důvěry, kterou do nás klienti vkládají a věříme, že se z každé spolupráce vytvoří pevné vztahy založené na profesionalitě a spokojenosti. Děkujeme!

 

Autor interview s týmem Retrix House: Monika Hrdličková

 

Retrix house tim

poslední novinky

Summer with Nespresso
Začínáme velkou letní promotion s Nespresso :)
16.07.2021 | Novinky
Ako sa zmenilo spotrebiteľské správanie počas pandémie
Zmeny spôsobené pandémiou zasiahli všetkých bez výnimky. Nové vládne opatrenia ovplyvnili náš súkromný aj pracovný život a dokonca celé oblasti ekonomiky.....
21.06.2021 | Blog
Nová spolupráce s Kärcher
Začali jsme novou spolupráci se společností Kärcher.
11.06.2021 | Novinky