SSI

SalesApp - unikátní online aplikace řídí veškeré aktivity na moderním trhu

Někteří z našich klientů se v poslední době stále více setkávají s pojmem SalesApp. Oč se jedná, se vám v krátkosti pokusíme přiblížit níže.

Unikátní online aplikace SalesApp byla vyvinuta pod taktovkou naší agentury a je určena k řízení komplexních aktivit na moderním trhu. Propojení agendy merchandisingu, promotion (ochutnávek), retail auditu s dalšími kroky obchodní návštěvy, včetně skladového hospodářství, a to vše za využití nejmodernějších technologií a hardwarového zařízení (smart telefony, tablety aj.) ji přiřazuje punc výjimečnosti. Mnoho z vás se den co den setkává s nejrůznějšími aplikacemi, jež mají usnadnit proud veškerých dat, které dostáváte jako zpětnou vazbu z trhu, tedy z venku dovnitř společnosti, anebo na druhé straně aplikace, které koordinují vaše aktivity směrem ze společnosti ven. Tedy například zadávaní práce merchandiserům, hosteskám či obchodním zástupcům, ale i sběr retailových dat, sledování spotřeby vzorků nebo jiných osobních cílů pracovníků. Spousta aplikací, mnoho dat a několik různých reportů. SalesApp jako jedna z mála nabízí komplexní řešení a správu všech dat na jednom přehledném místě. „Na vývoji tejto aplikácie sme si dali naozaj veľmi záležať. Vychádzali sme z našej dvadsaťročnej skúsenosti v oblasti sales promotion v Čechách a na Slovensku, jasne sme si definovali, ako by taká ideálna aplikácia mala vyzerať, tak aby všetky zapojené strany mali veľmi vysokú pridanú hodnotu, a samozrejme sme brali na vedomie skúsenosti, požiadavky a prípomienky zo strán našich klientov. Dnes pevne verím, že SalesApp patrí medzi špičku podobných aplikácií nielen u nás, ale aj v regióne minimálne strednej a východnej Európy“, uvedl ředitel společnosti Juraj Fábry a pokračuje: „Ojedinelosť sa skrýva práve v možnosti umiestnenia všetkých dát potrebných na efektívne riadenie moderného trhu na jednom mieste. Dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni máte aktuálny prehľad o všetkom - prebiehajúcich projektoch, všetkých dátach jednotlivých predajní, cez tourplány, listing, až po aktuálne promoakcie, vystavenie, objednávky, fotografie či už spomínané osobné hodnotenie alebo pravidelné reportingy “, uzavřel Juraj Fábry.   

 

Základní popis SalesApp:

  • Šifrovaný přístup 24/7 přes webové či mobilní rozhraní
  • Široká škála historie dat a data okamžitě online
  • Komplexní komunikační nástroj – agentura/ merchandiser/hosteska/obchodní zástupce
  • Integrace skladového hospodářství
  • Inteligentní formuláře
  • Vysoká variabilita nastavení systému dle požadavků klienta
  • Rozsáhlý reporting
  • Flexibilní a moderní technologie

 

Aplikace SalesApp je v nejrůznějších podobách využívána již ve společnostech jakými jsou například BIC, Bolton, Coca-Cola, Ditipo, Johnson & Johnson, Levmilk, Nestlé či Sazka.

 

SalesApp

poslední novinky

Od 1.6. s Nespresso
V dubnu jsme uspěli v tendru pro klienta Nespresso s projektem Nespresso Ambasador.   
05.05.2021 | Novinky
Retrix HOUSE: KDO JSME A PROČ jsme přišli?
"V tomto roce v době lockdown se zrodil Retrix HOUSE, 3 pilíř naší skupiny Sales House Group. Měla jsem tu čest udělat rozhovor s jejími členy."  
29.04.2021 | Novinky
Online vychytávky
Ještě v nedávné době, pro mladší ročníky bohužel již v minulém století, jsme hodně kancelářských úkonů dělali ručně.
30.03.2021 | Blog