SSI

Jsme dodavatel s ohodnocením "A +"

V průběhu let se počet projektů, které společně realizujeme rozrůstal a v současné době můžeme říci, že JTI využívá značnou část námi nabízených služeb.
Během doby spolupráce jsme měli před sebou několik výzev, které se nám podařilo zdolat a díky nim jsme posunuli naše schopnosti a možnosti na další úroveň. Kooperace s JTI nás mnoho naučila a my si vážíme důvěry, kterou do nás tento gigant vložil. Neustále pracujeme na zlepšování našeho servisu a snažíme se přinášet inovace.
JTI v tomto období uskutečnilo hodnocení svých dodavatelů za období 10/2019 - 10/2020 a naše společnost získala ty nejvyšší ocenění. Hodnotili se několik kritérií, které se na spolupráci dívají z více racionálních hledisek a dohromady tvoří celkový dojem naší kooperace.

Naše společnost dosáhla v hodnocení téměř plný počet bodů, čím jsme byli zařazeni do kategorie A +! Toto ocenění pro nás velmi mnoho znamená a je tou správnou pozitivní motivací vrhnout se do práce s ještě větším elánem a přinášet stále lepší výsledky. Věříme, že naše spolupráce potrvá mnoho dalších let a spokojenost našeho klienta zůstane na vysoké úrovni.

poslední novinky

Nová spolupráce s Kärcher
Začali jsme novou spolupráci se společností Kärcher.
11.06.2021 | Novinky
Od 1.6. s Nespresso
V dubnu jsme uspěli v tendru pro klienta Nespresso s projektem Nespresso Ambasador.   
05.05.2021 | Novinky
Retrix HOUSE: KDO JSME A PROČ jsme přišli?
"V tomto roce v době lockdown se zrodil Retrix HOUSE, 3 pilíř naší skupiny Sales House Group. Měla jsem tu čest udělat rozhovor s jejími členy."  
29.04.2021 | Novinky