SSI

Jsme dodavatel s ohodnocením "A +"

V průběhu let se počet projektů, které společně realizujeme rozrůstal a v současné době můžeme říci, že JTI využívá značnou část námi nabízených služeb.
Během doby spolupráce jsme měli před sebou několik výzev, které se nám podařilo zdolat a díky nim jsme posunuli naše schopnosti a možnosti na další úroveň. Kooperace s JTI nás mnoho naučila a my si vážíme důvěry, kterou do nás tento gigant vložil. Neustále pracujeme na zlepšování našeho servisu a snažíme se přinášet inovace.
JTI v tomto období uskutečnilo hodnocení svých dodavatelů za období 10/2019 - 10/2020 a naše společnost získala ty nejvyšší ocenění. Hodnotili se několik kritérií, které se na spolupráci dívají z více racionálních hledisek a dohromady tvoří celkový dojem naší kooperace.

Naše společnost dosáhla v hodnocení téměř plný počet bodů, čím jsme byli zařazeni do kategorie A +! Toto ocenění pro nás velmi mnoho znamená a je tou správnou pozitivní motivací vrhnout se do práce s ještě větším elánem a přinášet stále lepší výsledky. Věříme, že naše spolupráce potrvá mnoho dalších let a spokojenost našeho klienta zůstane na vysoké úrovni.

poslední novinky

mystery promo
MYSTERY SHOPPING SE SALES HOUSE
Mystery shopping patří mezi známé a často používané výzkumy trhu, pomocí kterých lze zjistit informace o produktech a službách, ať už vlastních nebo konkurenčních. Mystery shopper je tzv. tajný zákazník....
24.02.2021 | Blog
Jsme dodavatel s ohodnocením "A +"
Spolupráce Sales House SK a JTI (Japan Tobacco International) se začala v roce 2015 a od té doby se rozvíjí.
23.02.2021 | Novinky
Valentýn s Nestlé
Valentýn se nezadržitelně blíží a spolu s Nestlé se nám podařilo připravit Valentýnskou promo akci.
10.02.2021 | Novinky