SSI

Sales House realizuje ochutnávky Brown-Forman na řetězcích

Praha 22. dubna 2014: Po úspěšné spolupráci realizované v loňské roce, kdy česko-slovenská sales promotion agentura Sales House s.r.o. představovala jednu ze značek společnosti Brown-Forman formou míchaného nápoje Matini Royale na on-trade provozovnách, se nyní agentura ujala ochutnávek vybraných značek v obchodních řetězcích. Jednalo se o tři klíčové značky společnosti Brown-Forman, a to o Martini Sekt, Bacardi Oakheart a Jack Daniel´s Honey. Ochutnávky probíhaly postupně od února do dubna letošního roku, a to ve vybraných prodejnách Makro v rámci ČR a obchodního řetězce Globus. Za celkem 54 promodní bylo osloveno více jak 14 tisíc návštěvníků a celkem jich ochutnalo přes 8 500, tedy téměř 60 %.

 

Cílem všech akcí byla aktivní podpora prodeje vybraných produktů společnosti Brown-Forman obohacená o ochutnávku. Prezentace byla zákazníky hodnocena velmi kladně. Podařilo se nám ve všech případech splnit či překročit nastavené prodejní cíle“, uvedla Petra Teiralová, New Business Director Sales House s.r.o.

 

Brown-Forman
Brown-Forman

Posledné novinky

Online vychytávky
Ešte v nedávnej dobe, pre mladšie ročníky bohužiaľ už v minulom storočí, sme veľa kancelárskych úkonov robili manuálne.
30.03.2021 | Blog
Sales House Group 3 piliere pokroku
3 sú aj základné piliere agentúry Sales House, ktoré sa za viac ako štvrťstoročie svojho pôsobenia vyprofilovali a tvoria pevný trojuholník komplexnosti riešení.
28.03.2021 | Novinky
Online školenie #To Nam Funguje
V uplynulých obdobiach pre nás bolo samozrejmosťou, že naše pracovné stretnutia s klientmi alebo s kolegami prebiehali minimálne v 90% tvárou tvár. Inak to nebolo ani v prípade hromadných školení....
10.03.2021 | Blog