SSI

Sales House zabezpečuje promoaktivity Nestlé v Česku a na Slovensku

Sales House zabezpečuje promoaktivity Nestlé v Česku a na Slovensku

Praha 27. dubna 2015:  Česko-slovenská sales promotion agentura Sales House s.r.o. se v roce 2014 stala jednou z agentur, které v letech 2015-2016 zabezpečují promoaktivity pro společnost Nestlé, a to jak v Česku, tak i na Slovensku. Klíčovou aktivitou je zastřešení podlinkové podpory formou promoakcí pro značku Nescafé Dolce Gusto.

„Výběrového řízení se účastnilo několik agentur jak z Česka, tak i Slovenska a jednalo se velmi náročný tender, u kterého proběhlo několik kol. Jsme nadšeni, že můžeme s Nestlé spolupracovat na promo aktivitách NDG, využít našich dlouholetých marketingových zkušeností a posílit tak postavení značky na obou trzích. “, uvedla Petra Teiralová, New Business Director Sales House.

„Těšíme se na spolupráci s agenturou Sales House, jejich obchodní a organizační schopnosti prověříme hned ve druhém čtvrtletí při promo kampani na uvedení limitované edice kávovaru Nescafé Dolce Gusto MINI. Věříme, že profesní zkušenosti a vysoké pracovní nasazení promo týmů ze Sales House podpoří tento klíčový launch značky Nescafé Dolce Gusto a pomohou dosáhnout stanovených prodejních cílů,“ říká Eva Krejčí, marketingová manažerka Nescafé Dolce Gusto.

Nestle logo

Posledné novinky

Online vychytávky
Ešte v nedávnej dobe, pre mladšie ročníky bohužiaľ už v minulom storočí, sme veľa kancelárskych úkonov robili manuálne.
30.03.2021 | Blog
Sales House Group 3 piliere pokroku
3 sú aj základné piliere agentúry Sales House, ktoré sa za viac ako štvrťstoročie svojho pôsobenia vyprofilovali a tvoria pevný trojuholník komplexnosti riešení.
28.03.2021 | Novinky
Online školenie #To Nam Funguje
V uplynulých obdobiach pre nás bolo samozrejmosťou, že naše pracovné stretnutia s klientmi alebo s kolegami prebiehali minimálne v 90% tvárou tvár. Inak to nebolo ani v prípade hromadných školení....
10.03.2021 | Blog