SSI

Sales House zvítězil v tendru na podporu ING Konta

Praha 17. října 2013: Česko-slovenská sales promotion agentura Sales House s.r.o. se stala vítězem výběrového řízení konaného ING Bank N.V. na podporu prodeje svého vlajkového produktu spořicího účtu  ING Konta. Speciálně vyškolené týmy konzultantů v Čechách a na Moravě společně navštíví na 23 obchodních a nákupních center, kde aktivně představí jednotlivé benefity produktu s následným akvizičním cílem. ING KONTO ROADSHOW začíná ve čtvrtek 17. října a končí před Vánoci tohoto roku.

 

„Cílem roadshow je aktivně se přiblížit našim potenciálním zákazníkům a představit jim spořicí účet ING Konto jako zavedený produkt s více jak desetiletou tradicí a jako ten správný prostředek ke zhodnocování jejich financí.  Odborně vyškolené týmy budou oslovovat kolemjdoucí v obchodních centrech a uvedou základní benefity spořicího účtu ING Konto, tedy výhodný úrok, žádné poplatky a peníze kdykoliv k dispozici, bez nutnosti měnit banku. V promo stáncích pak budou mít klienti možnost uzavřít smlouvu a navíc získat dárek“, říká Jindra Hoblerová, Product Marketing Specialist v ING Bank.

 

ING

Posledné novinky

Online vychytávky
Ešte v nedávnej dobe, pre mladšie ročníky bohužiaľ už v minulom storočí, sme veľa kancelárskych úkonov robili manuálne.
30.03.2021 | Blog
Sales House Group 3 piliere pokroku
3 sú aj základné piliere agentúry Sales House, ktoré sa za viac ako štvrťstoročie svojho pôsobenia vyprofilovali a tvoria pevný trojuholník komplexnosti riešení.
28.03.2021 | Novinky
Online školenie #To Nam Funguje
V uplynulých obdobiach pre nás bolo samozrejmosťou, že naše pracovné stretnutia s klientmi alebo s kolegami prebiehali minimálne v 90% tvárou tvár. Inak to nebolo ani v prípade hromadných školení....
10.03.2021 | Blog